Diagnostika závad

POPIS

Vyhledání, diagnostika a oprava mechanických nebo elektrických poruch.

Odborná diagnostika mechanických a elektrických poruch ve spojení s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti hydrauliky a pneumatiky z nás činí vašeho kompetentního a spolehlivého servisního partnera.
Použití nejmodernějších diagnostických zařízení umožňuje přesně diagnostikovat chybu.

Vybrodiagnostika – kdy je potřeba?

Vybrodiagnostika je bezdemontážní a nedestruktivní zkouška rotačních strojů a zařízení. Analýzou vibrací je možné odhalit nevyváženost, nesouosost, poškození ložisek nebo poškození v ozubených převodech a odhalit skutečný stav a zbývající životnost . Lze s ní provést i experimentální modální analýzu pro zjištění např. kritických otáček vřetena.

Diagnostika odměřování: S diagnostickým zařízením PMW 21 od firmy HEIDENHAIN je možné analyzovat signály z odměřování od různých výrobců, jak rotačních, tak lineárních. Lze ho použít samostatně i ve vazbě s řídícím systémem.

Testování kruhovitosti Ballbar. Jednoduchý a rychlí test stavu stroje. Odchylka poloměru zkušební kružnice od ideální a její tvar napoví o jakou chybu se jedná, zda je to způsobenou geometrií stoje, řídícím systémem nebo opotřebením součástí.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám na +420 776 468 713 nebo napište na info@petrychmachine.cz